(ВИДЕО) САМОХРАНА мајка во ТВ шоу го освежила својот изглед: Ќерката била шокирана со промената!

Натали има 56 години и е самохрана мајка. Таа има три деца и веќе 27. години работи како пожарникар. Таа не е во сериозна врска веќе 20. години, а последните 10. години не остварила никакви врски.
Двете деца веќе имаат дипломирано и не живеат со својата мајка, па Натали сметала дека конечно има време малку да се посвети на себе и на романтичните врски. Сепак, таа сметала дека треба малку да го освежи изгледот, па решила да гостува во шоуто „Рашел Реј“ каде што помина низ неверојатен мејковер.
Погледнете како изгледала таа откако ја минала трансформацијата:


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ВИДЕО) Здрава и фит жена споделува четири симптоми на рак на тироидната жлезда кои ги игнорирала

На КРИСТИНА Мекнајт, која сега има 35. години, и бил дијагностициран рак на тироидната жлезда …