(ВИДЕО) ОПАСНА СЦЕНА! Човек „заглавил“ во снегот а потоа од сите страни почнале да пристигнуваат страшни ЅВЕРОВИ!

Овој човек вечно ќе го памти ова искуство, а снег веројатно нема да сака да види ниту на слика.
Со својот џип одел низ планината,одеднаш застанал во снегот и кога се подготвил да излезе видел чудна сцена.
Од сите страни почнале да му приоѓаат големи тигри. Крвта му се заледила, но не од ладно туку од страв.
Еден тигар скокнал на вратата на возачот и гледал кога човекот ќе ја отвори.
Ова видео е едно од најгледаните на интернет, а зошто е така откријте сами.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ФОТО) НАСЛОВНА СТРАНИЦА КОЈА КРЕНА ПРАШИНА: Синди Крафорд (55) позирала за Вог – без облека!

Насловната страница на списанието „Вог“ е украсена со нејзин портрет со нагласена фризура, но една …