(ВИДЕО) Вистински Рамбо: Живее во џунгла и многу е јак, погледнете што прави со ѕверовите!

Сите знаеме за Рамбо, кој го глумеше Силвестер Сталоне, но ова е вистински Рамбо од џунгла.
Човек со очила за сонце, гол до половина, на прв поглед изгледа како смешна копија на горе споменатиот јунак, но кога е видите колку е храбар и што прави со ѕверовите ќе останете без текст.
Ова видео дали поради името или нешто друго, сами просудете, е вистински хит на интернет.
Погледнете до крај што прави овој човек, навистина е храбар и потсетува на јунакот од американските филмови.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

За изминатите 24. часа се потврдени 76 нови случаи на ковид 19: Вкупната бројка на дијагностицирани 2.391, оздравени се 26 пациенти – почина 1 лице

Министерството за здравство информира дека во последните 24 часа се направени 885 тестирања, а регистрирани …