(ФОТО) Пејачката во предизвикувачко бикини:„Твоето тело не е реално!“

Често не радува со разголени фотографии…
Пејачката Рита Ора (29) повторно ги воодушеви своите обожаватели со предизвикувачка фотографија.
Поточно, Рита на својот Инстаграм профил објавила провокативна фотографија за која се појавиле бројни коментари од нејзините фанови.
Таа се сликала покрај базен во минијатурно бикини, па нејзината тенка фигура но и облини дошле до израз.

Забележително е дека пејачката едвај ги покрила своите гради, бидејќи нејзиниот костим за капење бил мал.
Под фотографијата, пејачката напишала: „Уживајте во животот. Чувајте го срцето безбедно и гордеете се на себе“.
Веднаш добила многу комплименти за нејзиниот изглед: „Телото ти е нереално“, „Премногу си убава“, „Овој костим за капење изгледа одлично“, „Кралица“, се само неколку коментари за изгледот на пејачката.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Белгискиот нобеловец категорично тврди: Кога вака постите, телото може да се избори со рак и деменција!

На вас е што јадете и кога јадете, но научните истражувања велат дека е подобро …