(ФОТО) КОНЕЧНО НАСМЕАНИ – МЕГАН МАРКЛ И ХАРИ САМИ ГИ НОСЕЛЕ КУФЕРИТЕ! Повеќе не летаат со приватен авион, во Америка патувале за да се видат со ПОЗНАТ ПАР!

Меган Маркл (38) и принцот Хари (35) одбегнуваат појавување во јавност. Парот заедно го прославил Денот на вљубените по чиј повод конечно биле снимени заедно, после подолг период.
Меган со синот Арчи била во Канада, додека Хари до неодамна бил во Велика Британија и се обидувал да ги среди односите со семејството.


Кралскиот пар допатувал во Канада од Америка каде што биле поради деловни состаноци, а самите си ги носеле куферите и дошле со комерцијален лет.


Парот во Америка бил и до Мајами за да оди на вечера со Џенифер Лопез и Алекс Родригез, свршеникот на пејачката.
Меган веќе добила неколку понуди за работа, а една се однесува на канадското реално шоу во кое Меган ќе зборува за венчавката со Хари.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Белгискиот нобеловец категорично тврди: Кога вака постите, телото може да се избори со рак и деменција!

На вас е што јадете и кога јадете, но научните истражувања велат дека е подобро …