(ВИДЕО+ФОТО) ПЕЈАЧКАТА ГО ЗЕМАЛА МИКРОФОНОТ НА СВАДБА НО НИКОЈ НЕ ЈА ПРЕПОЗНАЛ! Кога запеала на сите им станало јасно кого ГЛЕДААТ И СЛУШААТ!

Популарната Адел откако ослабнала 45. килограми толку многу се променила што нејзиниот изглед е во прв план и го засенил неверојатниот вокал кој го поседува.

На свадба на пријателка таа го земала микрофонот и сакала да пее, но никој не ја препознал додека не го пуштила гласот.
Дел од веселбата завршил на Инстаграм па видеата во кои пее се шират по социјалните мрежи.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

БРАЧЕН ПАР ОД ШПАНИЈА ЈА ПОБЕДИЛ КОРОНА: Заедно се веќе 65. години – не се одвојувале ниту во болницата

Двајца сопружници од Шпанија, кои живеат заедно полни 65 години, биле отпуштени од една од …