(ФОТО) Обувки кои ќе ја одбележат оваа пролет: Најудобен модел на светот!

Практично, удобно и одлично за речиси секоја пригода
Оваа пролет, најудобните и практични женски чевли – мокасините се повторно на модниот трон!
Со класично црно или бело, не постои шанса да згрешите – можете лесно да ги вклопите во сите можни комбинации, како со панталони, со фустани, така и со здолништа.


Ако сте една од храбрите дами кои сакаат мали модни ризици, изберете впечатливи бои или модели на мокасинки со интересна боја или модели со интересен дезен или детали како што се нитни, ланчиња…

Оваа година панделките се генерално потполн хит, па така и кога станува збор за чевлите.


Со оглед на тоа што тие се неприкосновен пролетен модел, мокасинките можат да се најдат во вистинските бои и оваа сезона, а има и впечатливи модели со животински дезени…

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Еве кои се симптомите на најчестите форми на деменција

ИМА дури 200 различни форми на деменција, а четири се најчести кај пациентите. Деменцијата е …