(ФОТО) Фустан како од бајките…но, само додека не се свртела со грб: Познатата актерка открила премногу на премиерата!

Со оглед на тоа што актерката се свртела неколку пати со грбот кон фотографите и немала никаков проблем со тоа, најверојатно не станува збор за никаква грешка, туку смислено привлекување на вниманието.

loading...

Популарната серија “The Outlander” вчеравечер ја прославуваше петтата сезона. Покрај главната ѕвезда на серијата, Катрион Барф која се појавила во долг црн фустан, нејзината колешка Софија Скелтон била вистинска ѕвезда на вечерта.
И’ додека Катрион се одлучила за стандардна вечерна варијанта, фустанот на Софија бил направен од слоеви тул во прекрасни бои во кој што изгледала како принцеза од Дизни, се додека не го свртела грбот на фотографите.


Проѕирниот материјал наизглед не делувал проблематично, но кога се свртила фотографите и тоа како имале материјал за фотографирање.
Модните критичари од сајтот „Daily Mail“ не биле сигурни дали овој потег на актерката бил смешен или пак станува збор за непријатна ситуација.Со оглед на тоа што актерката се свртела неколку пати со грбот кон фотографите и немала никаков проблем со тоа, најверојатно не станува збор за никаква грешка, туку смислено привлекување на вниманието.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

ПРОЦЕС НА СЛАБЕЕЊЕ – Овие пет навики во исхраната ќе го забрзаат согорувањето на мастите

Губењето килограми и салото на стомакот е процес. Тоа не се случува преку ноќ откако …