Дневен хороскоп за сабота, 15.02.2020:Нема причина за емоционална несигурност – партнерот ги прифаќа вашите идеи…

Овен
Љубов:
Наместо непотребно морализирање и фаворизирање на различни мали нешта, обидете се да го подобрите нечие расположение.
Работа:
Постојат работи во деловниот дијалог што не треба да ги правите или да се засноваат на вашиот прв импулс. Соработката е неопходна за понатамошна афирмација.
Здравје:
Ќеви годи диетална исхрана и престој во природа.

Бик
Љубов:
Планирајте некоја интересна или романтична забава за двајца. Опуштете се со лицето што реагира на вашите афинитети.
Работа:
Со брилијантна интелигенција, покажете и на околината дека имате други особини. Важно ви е да оставите добар впечаток на вашите соработници.
Здравје:
Ќе уживате во релаксација или спортска активност.

Близнаци
Љубов:
Нема причина за емоционална несигурност, осмислете привлечна или возбудлива забава за двајца.
Работа:
Важно е да применувате успешни рецепти. Сè што правите со позитивна тенденција, остава добар впечаток.
Здравје:
Вие сте во одлична психофизичка форма.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ВИДЕО) Баба (94) херој на интернет „сочно“ му се осветила на мажот за измамата

Супер бабата Дорис (94) е вистинска sвезда на социјалните мрежи затоа што често ги воодушевува …