Овие три хороскопски парови ги чека „најжешка прослава“ на Ден на вљубените досега

Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак…

СВЕТИ ВАЛЕНТИН за многумина е еден од најромантичните денови во годината, а за три хороскопски парови, ова ќе биде најжешкиот Ден на вљубените досега, пишува Eite Daily.
Еве неколку знаци на кои овој ден на вљубените ќе биде особено возбудлив:

1, Бик и Девица
Овие два знаци ќе се чувствуваат слично за време на Денот на вљубените и ќе бидат привлечени од енергијата на другиот, особено ако веќе долго чекаат да се разоткријат и да покажат што лежи под нивната површина. Биковите, најверојатно, ги чуваат своите чувства во тајност, додека Девиците би можеле да излезат од нивната безбедна зона и да го направат првиот чекор кон Бик. На Девиците моментално им треба многу внимание, а Биковите се во потрага по возбудливи можности.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ВИДЕО) НЕВЕРОЈАТНА СНИМКА: Слетале на тенок лед на најдлабокото езеро во светот!

Рускиот фотограф Вадим Макхоров со три пилоти прелетал преку најдлабокото езеро во светот, а потоа …