(ВИДЕО) ЗАРАЗНА НАСМЕВКА – МАЈКАТА КИВНУВА А БЕБЕТО НЕ ПРЕСТАНУВА ДА СЕ СМЕЕ: Ова малечко сигурно ќе ви го врати доброто расположение!

На бебињата малку им треба за да се насмеат, а потоа тоа добро расположение веднаш се шири на останатите.
Така и ова малечко почнуало да се смее кога мајка му кивнала. Бидејќи и било симпатично таа продолжила да кива, а бебето секој пат на тој звук одговарало со заразни смеење.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Починала Исидора Бијелица: Книжевничката имала 52. години!

Денес, на 52. годишна возраст,починала Исидора Бјелица. Бјелица починала во станот на нејзините родители во …