(ВИДЕО+ФОТО) ПОВЕЌЕ НЕ МОЖЕЛЕ ДА КРИЈАТ ДЕКА АНА СЕ ПОРОДИЛА:Енрике Иглесијас ја споделил првата фотографија од породилиштето!

Енрике Иглесијас и Ана Курникова со фотографии од породилиштето го потврдиле раѓањето на третото дете…
Целото семејство е пресреќно поради тоа…
Пејачот Енрике Иглесијас и неговата придружничка Ана Курникова со фотографии на Инстаграм го потврдиле раѓањето на третото дете.
Родена е на 30. јануари, а освен неа парот ги има и двегодишните близнаци, Луси и Николас.

View this post on Instagram

01.30.2020

A post shared by Anna Kournikova Iglesias (@annakournikova) on

Дури неодамна се дознало дека неговата избраничка, бившата тенисерка Ана Курникова го чека третото дете, а десетина дена подоцна неговиот брат во интервју на радио „се излајал“ дека убавицата родила во најстрога рајност.

View this post on Instagram

My Sunshine 01.30.2020

A post shared by Anna Kournikova Iglesias (@annakournikova) on

„Мојот брат сега има три деца и многу е среќен“, рекол, а пејачот со фотографија од породилиштето потврдил дека по трет пат станал горд татко.

View this post on Instagram

My Sunshine 01.30.2020

A post shared by Enrique Iglesias (@enriqueiglesias) on

„Моето сонценце“, напишал Енрике.
Тенисерката и пејачот се многу таинствени кога станува збор за приватниот живот, а веста дека ќе добијат трето дете никогаш официјално не ја потврдиле.

View this post on Instagram

#chillin

A post shared by Enrique Iglesias (@enriqueiglesias) on

View this post on Instagram

⚡️⚡️⚡️

A post shared by Enrique Iglesias (@enriqueiglesias) on

View this post on Instagram

Three children in this video 😁

A post shared by Enrique Iglesias (@enriqueiglesias) on

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Починала Исидора Бијелица: Книжевничката имала 52. години!

Денес, на 52. годишна возраст,починала Исидора Бјелица. Бјелица починала во станот на нејзините родители во …