(ВИДЕО) Родителите го тепале синот (5) до смрт: Страдал уште од раѓање!

Првите два месеци во притвор, мајката одбивала да признае за злосторството и тврдела дека попрво ќе се самоубие отколку да му наштети на семејството, обвинувајќи го неговиот татко.
Момче (5) од Илиноис,кое било претепано до смрт и закопано во плиток гроб од неговите родители, четири месеци пред смртта на лекарите им рекол дека „мајка ми можеби не сакаше да ме повреди“, се наведува во документи пд судењето на Џоан Канингам (36) коај го признала злосторството, а таткото на детето, Ендрју Фрунд (60) бил обвинет за убиство од прв степен.
Тој бил претепан до смрт од неговите монструозни родители
Малечкиот АJ Фрундмногу страдал за време на неговиот краток живот од рацете на монструозните родители кои редовно го тепале,а на крај го убиле во април минатата година.
Во јануари 2019. година, полицијата добила извештај за злоупотреба на деца и го пронашла малечкиот прекриен со модринки, плускавици и исекотини. Во тоа време, малечкото дете им кажало на лекарите дека е можно тие да не го сториле тоа намерно и дека „можеби некој го удрил со ремен“.

loading...

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ВИДЕО+ФОТО) ИЗРЕВОЛТИРАН – ВОДИТЕЛОТ ПРЕДИЗВИКАЛ СКАНДАЛ ВО ПРОГРАМА ВО ЖИВО: Ги наклеветил телевизијата и неговите колеги, па добил отказ! На работ на солзи и се обратил на поранешната колешка…

Водителот на телевизиската станица во Лос Анџелес KTLA, Марк Местер, добил отказ откако жестоко ја …