Дневен хороскоп за вторник, 11.02.2020:Бикот има проблеми со довербата, Близнаците многу гледаат на страна…

Овен
Љубов:
Ви недостасува промисленост и трпеливост во средбата со некој близок. Понекогаш се однесувате премногу себичмо и немилосрдно.
Работа:
Премногу сте занесени со вашите деловни визии, затоа искористете го добриот совет што го добивате од блиски соработници.
Здравје:
Обрнете внимание на содржинитр што имаат позитивен ефект врз вашето расположение.

Бик
Љубов:
Изгледате вознемирени, тешко е да го најдете вашето „мирно пристаниште“ и емотивен мир. Вие немате доверба во една блиска личност.
Работа:
Избегнувајте непотребна возбуда или обврски што ве исцрпуваат психофизички. Еден од вашите соработници може да го заврши вашиот дел од работата.
Здравје:
Слободното време посветете го на некоја интересна тема, акумулирајте позитивна енергија.
 
Близнаци
Љубов:
Уживајте во нечие присуство и емоционалното внимание што го добивате, зачувајте го тоа што го имате. Не треба да гледате во погрешна насока.
Работа:
Забележете ги различните детали. Важно е да се најдете во вистинско време на одредено место и да направите добар потег.
Здравје:
Треба да ја подобрите вашата концентрација.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Никој нема да ве навреди како НИВ: Најлоши ХОРОСКОПСКИ ЗНАЦИ кои никој не може да смисли

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации …