(ФОТО) ХИТ НА ТВИТЕР – ОВАА ФОТОГРАФИЈА ЈА СМЕТААТ ЗА НАЈВУЛГАРНАНА СВЕТОТ: Ќе видите детал околу кој полемизираат стотини илјади луѓе!

Иако на прв поглед сè изгледа вообичаено, за внимателните набудувачи ова е урнебесно смешно и многу забавно
На социјалните медиуми е објавена фотографија која стана инстант хит на Интернет.
Шоун е девојче кое позира на терасата една летна вечер. Иако на прв поглед сè изгледа вообичаено, за внимателните набудувачи ова е урнебесно смешно и многу забавно.


Фотографијата на социјалните мрежи започнала масовно да се шири со коментар „Сподели кога ќе видиш“, иако многумина признале дека не знаеле во што е штосот.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

ВОЗНЕМИРУВАЧКИ ПОДАТОЦИ НА СЗО: Рекордни 505 000 нови случаи ширум светот за само 24 часа – најмногу од почетокот на пандемијата!

Повеќе од 505.000 нови случаи на коронавирус се регистрирани во СВЕТОТ во петокот, што е …