(ВИДЕО) ШОК ВО ГРЦИЈА: Среде емисија во живо глумецот почнал страсно да ја бакнува новинарката!

Грчкиот актер Павлос Евангелопулос, кој играл некои од најголемите заводници во грчките филмови во осумдесеттите години, ја бакнал новинарката среде интервју на програма во живо за „да и покаже како тоа го прават професионалците“.
Новинарката Надја Ригату се состанала со актерот, кој сè уште е активен во сериите, за да разговара за претстојните проекти.
Откако му поставила безброј прашања, ја интересирало како изгледа бакнувањето пред камерите и дали е реално или не. Сепак, она што не го очекувала е дека актерот веднаш ќе и покаже.
„Дојди и бакни ме“, рекол Павлос и ја привлекол кон себе.
Презентерите во студиото останале без зборови, а новинарката после тоа добро одглумила дека останала без здив.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.


Видете следно

КАКО ПРЕКУ ИСХРАНАТА ДА ЈА ВРАТИТЕ ШТИТНАТА ЖЛЕЗДА ВО РАМНОТЕЖА: Кај хипо и хипертироидизам одбегнувајте ги ОВИЕ намирници!

За секој случај, пред да направите какви било промени во вашата исхрана, консултирајте се со …