(ФОТО) Неутешна мајка: Ванеса со нова фотографија за загубата на ќерката Џиџи!

„Го гледам моето девојче повторно насмеано и среќно со кошаркарска топка под раката, во виолетово жолта тренерка и тоа ми го загреа срцето. Мојата Џиџи“
Ванеса Брајант, вдовицата на Коби Брајант која во стравичната несреќа покрај сопругот ја изгуби и ќерката Ѓијана,е активна на социјалните мрежи каде својата болка ја дели со целиот свет.

Овојпат Ванеса на Инстаграм сподели фотографија на својата трагично настраданата ќерка и покрај неа напиша зборови кои ја кинат душата.
„Го гледам моето девојче повторно насмеано и среќно со кошаркарска топка под раката, во виолетово жолта тренерка и тоа ми го загреа срцето. Мојата Џиџи“, напиша Ванеса.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ФОТО) Мрачна тајна на Хали Бери: Својот изглед го должи на болеста!

Од доцните осумдесетти години на минатиот век глумицата се бори со свирепа болест…   View …