(ВИДЕО) Најдобри реклами кои ќе бидат емитувани на „Супер Бол“

Во ноќта помеѓу недела и понеделник, спортските фанови ширум светот го очекуваат преносот од 54. по ред Супер Боу (Super Bowl LIV). Бидејќи е една од најгледаните телевизиски програми, многумина подготвија нови реклами и трејлери.
Покрај тоа што ќе го гледаме дуелот на Канзас Сити Чифтс и Сан Франциско Фортинерс, настапите на Шакира и Џенифер Лопез, се очекуваат и многу интересни реклами. Добра работа за оние кои не се љубители на американскиот фудбал е тоа што некои од нив се веќе достапни на YouTube. Подолу можете да видите некои од најинтересните.

Amazon

The SpongeBob Movie: Sponge on the Run

Audi

Pringles

Squarespace

Budweiser

Hyundai

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.


Видете следно

(ФОТО) СРЦЕТО ТОА ТРЕБА ДА ГО ИЗДРЖИ – ДВЕ ТРАГЕДИИ ВО ИСТИ ДЕН: Македонската презентерка ја загуби мајката, а на истиот датум пред осум години и почина и’ сопругот кој беше познат актер

Животот е непредвидлив и суров, тежок колку и убав, а тоа на своја кожа и …