(ВИДЕО+ФОТО) Стручњаците за говор на телото ја анализирале средбата на Џенифер и Бред – Резултатите ќе ве шокираат!

Дали мислите дека Џенифер треба да му прости за сè?
Состанокот на поранешните сопружници Пит, што се одржа на доделувањето на SAG Awards во Лос Ангелес, продолжува да го привлекува вниманието на јавноста. Така, беше откриено дека нивната долгоочекувана средба не била толку случајна како што мислевме. Имено, фотографката Вивиен Килиле, авторот на сега многу познатите фотографии, раскажала како дошла до нив: „Јас стоев зад сцената и слушнав познат глас како извикуваше:’Анистон! Анистон’.Тоа беше Бред Пит кој ја повика својата поранешна сопруга низ толпата“. Таа призна дека станува збор за навистина „блескав момент“ и дека е особено задоволна што има можност да го овековечи со камера.

Откако фотографиите беа раширени на социјалните мрежи, се водеше жестока дебата за тоа дали Џен и Бред треба повторно да станат пар, а експертите за говор на телото со задоволство го искажале своето мислења за оваа тема. Така, експертот за говор на телото, Пети Вуд, вели дека нема да згрешиме ако дојдеме до заклучок дека сè уште постои искра меѓу поранешните сопружници и дека нивната приказна сè уште не завршила. „Пит и Анистон создаваат ‘длабока врска’ на фотографијата”, порачала таа и додала: “Наградата му е во рака, но тој ја држи на ниско ниво, под половината.Она што е важно за него е таа, усмерен е на неа“.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ФОТО) Славниот холивудски ерген тајно се оженил: Девојката му е бремена!?

Најпознатиот ерген Леонардо Ди Каприо тајно се оженил. Камила Мороне, со која е веќе две …