(Вознемирувачко ВИДЕО) НЕВЕРОЈАТНО – ЧУДО ВО СИБИР: Жена паднала од 9. спрат, станала и заминала!

Неверојатна сцена во Сибир снимил сосед на жената која паднала од терасата на 9. спрат во зграда во заселбата Илучинск.
Инцидентот го снимил шокиран минувач, а на снимката се гледа жената која паѓа во длабок снег, после што станува и го напушта местото на настанот.
На снимката објавена на локалниот ТВ канал јасно се гледа како жената од висина паѓа во снегот, кој се разлетува во различни правци.

После неколку секунди таа станува и си заминува. Деталите од овој несекојдневен случај, како ниту со какви повреди се здобила жената, сеуште не се објавени.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ВИДЕО) НЕВЕРОЈАТНА СНИМКА: Слетале на тенок лед на најдлабокото езеро во светот!

Рускиот фотограф Вадим Макхоров со три пилоти прелетал преку најдлабокото езеро во светот, а потоа …