(ВИДЕО+ФОТО) ПОГЛЕДИ И ПРЕГРАТКИ ЗА КОИ ГОВОРИ СВЕТОТ: На САГ наградите се сретнале Бред Пит и Џенифер Анистот – сите се убедени дека сеуште се сакаат а еве и зошто!

Поранешните сопружници Бред Пит и Џенифер Анистон беа сликани заедно на доделувањето на наградите на американското здружение на филмски актери SAG (Screen Actors Guild), а заради нивните погледи и прегратките, тие поттикнаа приказни дека сè уште имаат емоции.
Очигледно беше дека Бред Пит и неговата поранешна сопруга уживаа во повторното средство исполнета со емоции зад сцената на шоуто за награди во Лос Анџелес, а сè друго беше снимено зад камера.
Поточно, камерите ги фатија додека си честитаа еден на други за освоените награди, а таа од срце се смееше на неговите шеги.


Поточно, шегувајќи се дека е сам, исто како и Џенифер, тој реколна неговиот Тиндер ќе додаде фотографија со наградата.

Сепак, кога ја виде Џенифер во елегантен бел фустан, тој мораше да и ’даде комплимент.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Каква е поврзаноста помеѓу контактот со очи и заљубеноста? Научниците имаат интересни одговори!

Се прашувате дали личноста што ви се допаѓа ги споделува вашите чувства? Психологијата вели дека …