(ВИДЕО) НЕ, ОВА НЕ Е БАЈКА! Тие се навистина вистински пријателим,а само да видите како момчето на мечката и дава да пие млеко!

И порано сме имале можност да видиме како милите мечиња се спријателуваат со луѓето, во Русија.
Но, оваа снимка ја поместила границите на невозможното.
Ни прикажува момче кое стои покрај огромна мечка и ја храни со млеко. Тие се навистина вистински пријатели, колку и тоа нам да ни изгледа неверојатно.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Дневен хороскоп за сабота, 20.02.2020:Нема потреба да одговорите на нечија емотивна провокација – Останете воздржани, избегнувајте конфликт…

Овен Љубов: Се чувствувате носталгично и размислувате за нечие отсуство. Жалите за некои пријатни спомени. …