(ВИДЕО) Слатката „дебелка“ актерка покажала колку е ослабната!

Само две недели по ветувањето дека 2020. ќе биде нејзина „година на здравје“, Ребел Вилсон на Инстаграм ја покажала нејзината трансформација.


Во петокот, ѕвездата на „Cats” на Инстаграм стори постирала како вредно вежба…
„Мојот петок е за ‘уништување’. Благодарам @jonocastanoacero,”, напишала таа.
Нејзиниот личен тренер, Јоно Кастано го споделил истото видео а и една фотографија на која се гледа нејзиниот напредок.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ВИДЕО) НЕВЕРОЈАТНА СНИМКА: Слетале на тенок лед на најдлабокото езеро во светот!

Рускиот фотограф Вадим Макхоров со три пилоти прелетал преку најдлабокото езеро во светот, а потоа …