(ФОТО) Направила драстична промена и одлично и стои!

Го направила истото што и нејзината сестра…
Најпопуларната старлета, Ким Кардашијан, не одолеала да испроба како и стоу руса боја на коса.

Откако нејзината сестра, Клои Кардашијан, неодамна се одлучила за оваа драстична промена, Ким исто така одлучила да биде русокоса.

View this post on Instagram

I’m so excited to introduce to you new, never been launched before @KKWBeauty products: 5-pan eye shadow palettes, lip crayons and blush palette trios! The Celestial Skies 5-pan eyeshadow palettes are all you will need to create a gorgeous eye look. They are the perfect size to travel with and the colors from each of the 3 new palettes are so versatile. I’ve also created a new Lip Crayon in a formula that provides rich and creamy coverage with a lacquer finish that will be available in 5 colors. To complete your look, we will also be launching a beautiful blush trio in both shimmer and matte finishes. Each of these products will become your everyday glam essentials and I cannot wait for you to experience them! Launching 01.24 at 12PM PST KKWBEAUTY.COM #CelestialSkies‬

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Таа на Инстаграм се пофалила со совјата нова боја на коса и тоа на фотографиите направени како дел од нејзината последна кампања за „KKW Beauty“, колекција за шминка која премиерно ќе се претстави на 24. јануари.

Иако фановите на Ким кардашијан навикнале на изненадувања од старлетата, ова псоебно ги воодушевило бидејќи сите велат дека русата боја на коса одлично и стои.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Зошто луѓето ги оставаат партнерите кои ги сакаат?

Најтежок дел од секој љубовен однос е раскинувањето, дури ако и сами сте го иницирале …