(ФОТО) Војвотката изгледа прекрасно: И нема рамна кога станува збор за модата!

И’ додека страстите и понатаму не се смируваат во врска со аферата Мегзит, остатокот од кралското семејство се враќа на нивните дневни обврски.
Братот на принцот Хари и неговата снаа, принцот Вилијам и војвотката Кејт Мидлтон, го посетија Бредфорд, а Кејт, како и секогаш, внимавала што ќе облече.


Таа одбрала вистинската зимска облека во која изгледала многу елегантно и средено.

Кејт избрала многу стилски, но сепак едноставен зелен капут, со кој комбинирала црни салони и торба во иста боја.
Таа покажала дека знае како сега да оди со модата, затоа што под скапиот капут носела фустан на една шпанска марка која е достапна за сите.
Изборот на накит, поточно, обетките во зелена боја, кои совршено се вклопуваат во целокупната комбинација на облека, докажува дека таа се погрижила за сè.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ФОТО) Била олицтворение на убавина: Поради пластичните операции денес изгледа непрепознатливо!

Никол Кидман беше фотографирана на сетот на филмот на кој работи, а нејзиниот изглед ги …