(ВИДЕО) Христијан Мицкоски во „Еден на еден“: Политичарот во подруго издание и со откривање на многу тајни!

Отворено и одблизу со политичарот, лидерот, професорот, сопругот, родителот, граѓанинот… Христијан Мицкоски во едно поинакво светло, каков што досега не сте го знаеле.
Христијан Мицкоски во недела, на 19-ти јануари во 18.30 на ТВ „Канал 5“ ќе му биде специјален гостин на Жаре Димитровски во шоуто „Еден на еден“.


Во опуштена атмосфера, насмеан и расположен раскажува многу интересни нешта што луѓето за него до сега не ги слушнале и не ги знаат. За сопругата Рози, за синовите, за своите политички ривали и соработници.
Во емисијата тој раскажува многу приказни што луѓето за него не ги знаат. За сопругата Рози, за синовите, за своите политички ривали и соработници. Има и игри кои беа интересен предизвик за Мицковки. И малку музика…


Затоа не пропуштајте да дознаете колку Мицкоски се разбира во музика, да видите кој ќе победи „1 на 1“ во фудбалче на маса, а кој на 12-ти април и која песна ќе се пее тој ден… И сетоа во „Еден на еден“ со Жаре, во недела, на 19-ти јануари во 18.30 на ТВ „Канал 5“.


ХРИСТИЈАН МИЦКОСКИ – 1НА1, НАЈАВА


Мини фудбалски натпревар, погодување песни, приватни приказни што никаде не ги раскажал… Христијан Мицкоски во #1на1, во досега невидено издание. Недела, Канал 5 од 18.30.

Gepostet von Eden na Eden am Donnerstag, 16. Januar 2020

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ФОТО) Улогата во серијата која Македонците ја обожаваа ја извадила од депресија и зависност, а животот и го одбележал несреќна љубов…

Денеска Ерика има 58. години, а на нејзиниот Инстаграм профил ја следат речиси 5 милиони …