(ВИДЕО) Трудничкиот стомак на оваа жена бил прекриен со модринки: Ултразвукот открил фрапантна вистина!

Една жена по име Гилермина Гарсија родила 3. девојчиња и 2. момчиња.
Таа им ги дала следниве имиња на бебињата: Есмералда, Фатима, Мариса, Јордан и Фернандо. Сите биле во добра здравствена состојба. Според лекарите, бебињата останале во матката 7. недели подолго. Поради оваа причина, стомакот и бил полн со модринки.
Мајката имала 34. години кога ги родила бебиња. Шансите за раѓање повеќе бебиња кај жени постари од 30. години се многу големи, но тоа предизвикува повеќе лузни на телото на мајката.
Погледнете го видеото од нивното патување.Прво ќе го видите ултразвукот…

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ФОТО) СРЕЌНО СЕМЕЈСТВО: Алек Болдвин на премиера дошол со сопругата и шесте деца!

Алек Болдвин (63) и неговата сопруга Хиларија (37) присуствуваа на премиерата на неговиот нов филм …