(ФОТО) Во тој фустан изгледа подобро дури и од манекенката: Пејачката предизвикала вистинска мешаница на црвениот тепих!

Овој пат, нејзиниот изглед предизвикал многу внимание…
Бидејќи поминува часови вежбање во теретана и ја донесе линијата до совршенство, таа има луксуз да може да облекува штприсуствувала на доделувањето на филмските награди во Лос Ангелес, а фустанот во кој се појавила привлекол големо внимание. Многумина забележале дека на неа изгледа многу подобро отколку на моделот.


Облечена во предизвикувачки фустан со длабоко деколте, потпишан од познатиот дизајнер Ели Саб, со интересен детал за половината што гправи да биде визуелно помал, таа го привлече вниманието на сите присутни.


А предизвикувачката, но сепак романтична креација, Џенифер ја носеше со впечатлива сина шминка и романтична пунџа.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ФОТО) Била олицетворение на убавина: Поради пластичните операции денес изгледа непрепознатливо!

Никол Кидман беше фотографирана на сетот на филмот на кој работи, а нејзиниот изглед ги …