(ВИДЕО) ВО ЉУБОВТА Е СЕ’ ДОЗВОЛЕНО: Антониа Гиговска го излажа дечкото за да му приреди изненадување!

Не бадијала се вели дека во љубовта и војната е се’ дозволено, а се чини дека според тоа се однесува и нашата популарна пејачка Антониа Гиговска…
Поп-пејачката Антониа Гиговска му купила авионска карта, на дечкото, Иван за во Рим, но и карта за да го гледа натпреварот Рома-Јувентус. Таа го лажела дека ќе одат во Истанбул, па дури на аеродромот Иван, дознал дека всушност ќе оди за Рим да ја гледа Рома, која е негов омилен фудбалски клуб.
А, Антониа тоа му го соопштила на многу неочекуван начин – на аеродром му рекла да се сврти со грб а таа го соблекла палтото и открила каде ќе патуваат…

Картата за натпреварот чини 100 евра. Антониа и Иван веќе некое време се во љубов и постојано споделуваат заеднички слики или видеа на социјалните мрежи.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ФОТО) Идеи за уредување: Како малиот стан да изгледа пространо!

Дизајнерката за уредување на ентериери Челзи Браун живее во стан од 48. квадратни метри во …