(ВИДЕО) Излегол надвор на -46 °C и го пробал трикот со топла вода:Погледнете што се случило!

Кога овој човек од Алјаска го снимал видеото за Јутјуб, надвор било мраз ладно.
Било дури – 46 Целзиусови степени под нулата и навистина не било лесно да се остане надвор повеќе од неколку минути.
Тој го искористи студот да испроба експеримент со топла вода.
Погледнете што се случило кога водата ја фрлил во воздух.


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

МЗ: Регистрирани се 1.233 нови лабораториски позитивни случаи на Ковид 19 (од 06.08 до 08.08.2022): Пријавени се 10. починати лица

Согласно податоците од Институтот за јавно здравје, Министерството за здравство информира дека во последните 3 …