(ФОТО) Ќерките на Силвестер Сталоне израснале во вистински убавици: На нивното појавување никој не останува рамнодушен!

Силвестер Сталоне од 1997. година е во брак со екс-моделот Џенифер Флавин, со која има три убави ќерки…
Софија (23), Систин (21) и Скарлет (17), кои ја наследиле убавината од својата мајка, се доказ дека крвта не е вода. Никој не останува имун на нивното појавување.
Во последно време често можат да се видат во јавност, но најстарата ќерка привлекува најголемо внимание.

Таа неодамна ја започнала својата кариера вна модел и е многу активна на социјалните мрежи. Секој ден, со нови фотографии, го привлекува вниманието на своите следбеници, на кои има неколку илјади лајкови и исто толку коментари што најмногу се однесуваат на нејзиниот изглед.

View this post on Instagram

woo I love LA traffic !!!

A post shared by Sophia Stallone (@sophiastallone) on

Таа полека, но сигурно го освојува светот на модата, а многумина и предвидуваат голем успех во кариерата.

View this post on Instagram

off to go raid some tombs #laracroft

A post shared by Sophia Stallone (@sophiastallone) on

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

За изминатите 24. часа се потврдени 76 нови случаи на ковид 19: Вкупната бројка на дијагностицирани 2.391, оздравени се 26 пациенти – почина 1 лице

Министерството за здравство информира дека во последните 24 часа се направени 885 тестирања, а регистрирани …