(ВИДЕО+ФОТО) РЕАКЦИЈАТА НА БИВШАТА Е НЕПРОЦЕНИВА: Бред Пит земал Златен глобус а реакцијата на Џенифер Анистон е најшерувана на интернет!

Бред Пит беше награден со Златен глобус за неговата улога во филмот „Беше еднаш во Холивуд“. Актерот беше многу задоволен што излезе на сцената и одржа говор без да знае како ќе реагира неговата поранешна сопруга Џенифер Анистон.


Поточно, таа се чинела толку среќна и задоволна што тој бил награден, што оваа реакција стана поголема и од неговата награда.

loading...

“Сакав да ја доведам мајка ми, но не се осмелив. Секогаш ме поврзуваат со некој што стои покрај мене, така што … би било чудно”, се пошегувал Бред во еден момент на говорот а камерата цело време ја снимала Џенифер.Таа, исто така, се смеела, а како што тврдат медиумите, кога се вратил на неговата маса, таа не престанала да го гледа.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ВИДЕО) Ова е моментално најгледаната снимка? Ким во претесен фустан повторно предизвика бројни реакции – само да ја видите како ги искачува скалите!

На неодамна одржаната модна недела во Милано, Ким Кардашијан ја претстави колекцијата „Ciao, Kim“ во …