(ВИДЕО+ФОТО) Жената мачка објавила преглед на 2019. година: Тоа ќе ве натера веднаш да започнете да вежбате!

Минатата година за Хали Бери ја одбележа фитнесот. 53-годишната актерка ги сподели своите совети за тренирање и исхрана во текот на 2019 година. Сега таа реши да ги потсети обожавателите зошто овие две работи се предност на здравјето и среќата што зрачи од секоја нејзина фотографија.
„Благодарам што бевте со мене на оваа платформа. Го ценам секое посебно чувство што го добив од сите вас. Среќна 2020 година “, нарача таа, објавувајќи девет фотографии кои привлекоа најголемо внимание кај корисниците на Инстаграм.

Од прославата на нејзиниот 53-ти роденден, која го обележа со фотографија без градник, па до интензивните подготовки за филмот „Модринка“ поради што стомакот го доведе до совршенство, секоја крие поинаква, различна приказна што треба да ја раскаже.
„Вие сте бесмртни“, „Благодарам што нè мотивиравте“, се само некои од пораките што следуваа.
Тајната на нејзиниот изглед се кружните вежби, но и кето диета, која е вклучена во списокот на најпопуларните во 2019. година.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

29. февруари, ден на големи пресврти: За овие знаци ќе биде неверојатно среќен!

Енергетските вибрации нема да бидат „обични“ денес и тие можат да им помогнат на сите …