(ФОТО) Најтажна слика што ќе ја видите денес: Телефонот поинтересен од роденото дете!

Фотографијата на млада мајка која е повеќе заинтересирана за мобилниот отколку за своето бебе ги обиколува социјалните мрежи и наидува на осуда.
Не е познато каде е снимена фотката но се чини дека е на некој аеродром. Но, она што е трагично е дека младата мајка е повеќе заинтересирана за интернет и својот мобилен телефон отколку за своето дете кое на некое ќебенце го ставила на подот…
Потребен ли е воопшто било каков коментар за оваа млада мајка која и не го заслужува тоа – да биде мајка!

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ФОТО) НАСЛОВНА СТРАНИЦА КОЈА КРЕНА ПРАШИНА: Синди Крафорд (55) позирала за Вог – без облека!

Насловната страница на списанието „Вог“ е украсена со нејзин портрет со нагласена фризура, но една …