(ВИДЕО) Шминката потполно го менува изгледот: Погледнете го „голото“ лице на 66. ѕвезди

Познатите и славни личности се навикнати да се шминкаат и во ретки прилики излегуваат на улица. Сепак, папараците ги „фатиле“ тие моменти, а свездите изгледаат непрепознатливи…
Уметници за шминка, стилисти, лични готвачи и тренери, фризери … Зад славните личности обично стои цела армија на луѓе со единствена работа да ги разубават, па не е ни чудо што понекогаш изгледаат нереално. Но, понекогаш тие премногу се опуштаат и тогаш изгледаат како и сите други – со подочњаци, мозолчиња, мрсна коса…
Ова е потврдено од ова видео со дури 66. sвезди без шминка:


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(Рецепти) ЗЛАТНА ТРОЈКА за долговечност: Мед, цимет и вода за зачувување на здравјето на ЦЕЛИОТ ОРГАНИЗАМ – Ќе се ШОКИРАТЕ што се’ лекува!

Комбинацијата на мед и цимет е особено важна за проблемите со срцето, и се препорачува …