(ФОТО) Бијонсе се „мачела“ со фустанот: Морала да внимава на секој чекор!

Не не чуди што на Бијонсе прекарот и е „кралица“. Неброено пати докажала дека само таа има храброст да носи вакви фустани, коментирале фановите под нејзините фотографии на социјалните мрежи…
Кога Бијонсе (238) овој викенд, во придружба на својот предизвикувачки фустан го свртела вниманието на себе.
Фустанот од кадифе со детали од стилизирано цвеќе е дело на модната куќа Kujt & Meri.


Она со што пејачката ги надминала аутфитите на останатите гостинки бил високиот прорез по колковите. Фустанот во прв план ги ставил нејзините раскошни облини, а пејачката во него морала да внимава на секој чекор за да не открие премногу.


Елегантниот стајлинг го потполнила со блескав накит, долги кадифени ракавици, сребрена ташна и едноставни црни сандали.
„Не чуди што прекрарот и е ‘кралица’. Неброено пати докажала дека само таа може храбро да носи вакви фустани“, коментирале фановите под нејзината фотографија на социјалните мрежи.


Погледите на забавата ги привлекле и „светликавите“ богаташки Кајли Џенер (22) и Клои Кардашијан (35) со длабоки деколтеа.

View this post on Instagram

date night

A post shared by Kylie ✨ (@kyliejenner) on

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ФОТО) Мрачна тајна на Хали Бери: Својот изглед го должи на болеста!

Од доцните осумдесетти години на минатиот век глумицата се бори со свирепа болест…   View …