(ВИДЕО) Сопругата на „Борат“ објавила негова фотка од тренинг: Луѓето не веруваат дека е тој!

Комичарот Саша Барон Коен е запаметен од многумина како легендарниот Борат и веројатно вашата прва асоцијација со него е славната сцена во монокин. Затоа многумина беа изненадени кога неговата сопруга Исла Фишер објавила клип на кревање тегови на Саха без маица и тешко го препознале.
Поточно, Саша беше номиниран за Златен глобус за неговата улога во серијалот „Шпион“ на Нетфликс, па таа јавно му честиташе на Инстаграм и опиша колку напор вложил во улогата.

“Многу горда на номинацијата. Тој работеше толку напорно за да се трансформира за улогата, не само што мораше да се ослободи од шкембето (види видео), туку мораше да научи три дијалекти, вклучувајќи го и сирискиот, па живеел во Казабланка, претежно уживајќи во ликот, четири месеци додека траеше снимањето“, напишала таа со објавата.
Актерката Кортни Кокс била меѓу првите кои му честитале, а тој добил многу комплименти и од фановите.
„За сите нас е важно да разбереме дека Саша е всушност секси“, „Мислев дека овој лик личи на Саша, но е набилдан, потоа го прочитав текстот“, „Чекај, ова е Борат??“, „Борат е непослушен?”,”Не можам да верувам дека тој некогаш се сдовел форма”, напишале обожавателите тие.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Тивок убиец на бракот – посмртоносен од пари и секс

На прашањето зошто браковите пропаѓаат, повеќето би одговориле дека причината е лошиот сексуален живот, финансиската …