(ФОТО) ТАТКО САМО НА ФИЛМ – ЦЕЛ СВЕТ ГО МОЛИ ПОЗНАТИОТ ГЛУМЕЦ ДА СИ ЈА ВИДИ ЌЕРКАТА: Каде ќе ти оди душата – иста е како тебе!

Холивудскиот актер Овен Вилсон има три деца со три различни жени, а неодамна се најде во центарот на вниманието кога се дозна дека тој плаќал алиментација од 25.000 долари за неговата најмлада ќерка која дури и не сака да ја запознае.


Актерот ќерката Лајла Аранја ја добил со поранешната девојка Варуни Вонгсвирац, со која пет години бил во турбулентна врска, но парот се разделил пред да се роди девојчето. Иако ДНК-тестот потврдил дека детето е негово, актерот не сака да ја запознае Лајла.

По нејзиното раѓање, тој со својата поранешна девојка се договорил месечно да и ја плаќа споменатата сума, а тој исто така платил и околу 70.000 американски долари за да ги покрие трошоците за породувањето и адвокатите, јавуваат странски медиуми.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(Рецепт) Рицинусовото масло и сода бикарбона: Лекуваат катаракта, отстрануваат папиломи и брадавици, ја подмладуваат кожата!

Постојат дури 18. здравствени потешкотии кои рицинусовото масло и сода бикарбоната успешно ги решаваат… Алергиски …