(ВИДЕО) Влатко Лозаноски во „Еден на еден“: Искрен муабет, песни и малку магија!

„Еден на еден“ во недела, 8. декември, ќе го угости најдобриот и најпопуларниот македонски изведувач оваа година (ако не и неколкуте последни), Влатко Лозаноски…

Малери го тераат Лозано последниве денови. Само во „1на1“, ќе открие дека го ограбиле за време на настап.
И не само тоа. Погледнете ја најавата за емисијата со Влатко Лозаноски, во недела, на Канал 5, во 18.30.

ЛОЗАНО НАЈАВА

Малери го тераат Лозано последниве денови. Само во #1на1, ќе открие дека го ограбиле за време на настап. И не само тоа. Погледнете ја најавата за емисијата со Влатко Лозаноски, во недела, на Канал 5, во 18.30.

Gepostet von Eden na Eden am Donnerstag, 5. Dezember 2019

 

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(Рецепт) Рицинусовото масло и сода бикарбона: Лекуваат катаракта, отстрануваат папиломи и брадавици, ја подмладуваат кожата!

Постојат дури 18. здравствени потешкотии кои рицинусовото масло и сода бикарбоната успешно ги решаваат… Алергиски …