(ВИДЕО) ОВОЈ ТАТО Е ЦАР: Мајка ги оставила децата на чување на таткото но оставила вклучена,тајна, камера – тоа што го видела ја шокирало!

Рујеана, мајка на две деца, одлучила да остави вклучена камера во дневната соба, така што нејзината мајка и нивната баба, која живеела далеку, може да ги види забавните моменти на децата додека растат.
Во една пригода, таа ги оставила своите деца со нивниот татко, а потоа се сетила дека може преку камера да види како нејзиниот сопруг се справува, сам, со децата.
Тоа доживеала изненадување,бидејќи тато ја завршил оваа работа подобро отколку што очекувала. Пуштил музика, децата играле, а потоа земал еден пом-пом и ги покажа своите завидни играчки способности.
Видеото стана хит на Интернет и еден од корисниците дал смешен коментар:
„Тато е среќен затоа што мама ја нема дома!“.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Дневен хороскоп за понеделник, 21.09.2020: Пред да прифатите нечија игра, научете ги сите важечки правила…

Овен Љубов: Вашата врска со саканата личност е повеќе како игра на криење отколку на …