(ФОТО) УБАВО МАКЕДОНСКО ДЕВОЈЧЕ: Кјара не ја крие (И НЕ ТРЕБА) природната убавина!

Кјара Голја, ќерката на Хелена Роза и адвокатот Арбен Голја, од првиот брак на популарната тв личност која веќе неколку години со семејството живее на Нов Зеланд, е типична млада девојка која може да се гордее со својата природна убавина.
Убавата наследничка на Хелена, веќе е доволно зрела млада дама која доминира со својата маркантност, енергија и атрибути оставени во наследство и дадени од мајката природа.

View this post on Instagram

Take me back right about now 💔

A post shared by kiˈɑːrə/ kee-AR-ə (@kjaragolja) on

Кјара, како и секоја млада девојка не ја пропушта приликата да постира фотографии на Инстаграм на кои често е и во костум за капење со што до посебен израз доаѓа нејзината природна убавина.

View this post on Instagram

Got fancy for the night 🌺

A post shared by kiˈɑːrə/ kee-AR-ə (@kjaragolja) on

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ВИДЕО) „Бонбониера колач“: Врвен десерт а се подготвува без мака!

Ова е врвен десерт а се подготвува без мака – без варење и печење! Состојки: …