(ФОТО) МОДЕН ДЕБАКЛ – Продолжува со низата модни промашувања: Ријана шокирала со фустанот кој сама го креирала!

Иако се нашла на мета на критиката поради килограмите што ги нафрлила и поради нејзиниот лош избор на фустани, пејачката не се потресла многу…
На доделувањето на британските модни награди, одржани во Лондон, Ријана се појавила во необичен стајлинг што привлекол големо внимание. Иако коментарите не биле позитивни, пејачката не обрнувала внимание на тоа.


Таа имаше повод за славење таа ноќ. Поточно, таа била прогласена за моден иноватор на годината.


Фустанот што таа го носела таа вечер го носи нејзиниот потпис. Таа се погрижила за себе од глава до петици. Самиот фустан бил исто така она што се очекувало од неа. Драматичен и впечатлив е зборот што најдобро би ја опишал оваа креација.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ВИДЕО) Најлуда свадба во Србија – извадил „зоља“ за да гаѓа јаболко 

Српските свадби ги следат низа обичаи, а еден е да се гаѓа јаболко со пушка. …