ВРЕМЕ Е ДА УЖИВААТ – ЗА ОВИЕ 3. ХОРОСКОПСКИ ЗНАЦИ 2020. ќе биде најдобра година: Некои ги очекува среќа во ЉУБОВ, а некои брдо ПАРИ!


3. Бик
Луѓето родени во знак на Бик можат да бидат навистина радосни! Се вбројуваат во трите најсреќни ликови и го завршуваат среќното земјано трио. Можеби овој хороскопски знак ќе доживее нешто неочекувано следната година, но нема да биде лошо! Промените ќе донесат среќа на Бикот. Тие ќе можат да искористат нови можности и да се развиваат во вистинската насока. Тој особено ќе се чувствува добро во љубовта. Сите Бикови кои не се во постојана врска – ќе се вљубат и ќе уживаат.

 

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.


Видете следно

Три месеци, без да го откријат, живеел на еден од најпрометните аеродроми во светот

Маж од Калифорнија, кој според неколку извештаи „се плашел да замине дома поради ковид“, неоткриен …