ВРЕМЕ Е ДА УЖИВААТ – ЗА ОВИЕ 3. ХОРОСКОПСКИ ЗНАЦИ 2020. ќе биде најдобра година: Некои ги очекува среќа во ЉУБОВ, а некои брдо ПАРИ!

2. Девица
И за Девица 2020 година ќе биде полна со успех! Сите области на животот, од кариера, љубов, семејство или круг на пријатели – сè ќе биде поставено како што треба! Луѓето родени во Девица можат да очекуваат возбудлива и ветувачка година. Кога станува збор за финансиите – изгледите за зголемување на приходите се многу големи. Сепак, тие ќе треба да размислат внимателно пред да направат големи инвестиции – и Девицата ќе има „нос“ за тоа. Едноставно доаѓа време кога треба да ја искористат својата среќа.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.


Видете следно

Три месеци, без да го откријат, живеел на еден од најпрометните аеродроми во светот

Маж од Калифорнија, кој според неколку извештаи „се плашел да замине дома поради ковид“, неоткриен …