ВРЕМЕ Е ДА УЖИВААТ – ЗА ОВИЕ 3. ХОРОСКОПСКИ ЗНАЦИ 2020. ќе биде најдобра година: Некои ги очекува среќа во ЉУБОВ, а некои брдо ПАРИ!

Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак…
Овие три хороскопски знаци слободно можат да започнат да ја очекуваат Новата година и многуте предизвици, но и шансите и можностите.
На крајот на 2019. година, Јупитер ќе влезе во знакот на Јарецот и ќе донесе многу промени. Дотогаш, Плутон и Сатурн веќе се во знакот на Јарец. Значи, во 2020. година, три планети ќе бидат во овој земјан знак.Ќе има многу промени во новата година. Притоа, овие три хороскопски знаци ќе бидат посреќни од другите.
1. Јарец
Овој знак, благодарение на Јупитер, ќе има многу среќа во 2020. година. Луѓето родени во Јарец ќе можат да обезбедат и да покажат неверојатни работи. Ќе бидат мотивирани и ќе добијат фантастични можности. Јарците можат да се сметаат за среќни – 2020 година навистина ќе биде нивна година! Нивната решеност ќе им донесе просперитет во првите месеци од следната година.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ВИДЕО+ФОТО) ТОЈ ЛУД СВЕТ – Свештеник (81) починал во болница, неговиот сопруг (27) инаку романски танчер вели;„Плачев 2. дена, тоа е доволно, сега ќе уживам во парите!“

Пензиониран свештеник (81) кој се оженил со 27-годишен романски танчер починал во болница во Букурешт, …