(ФОТО) Познатиот холивудски „шмекер“ и денес е сериозно добар фраер!

Фреди принс Јуниор, телевизискиот убавец кој пред две децении заведуваше милиони жени ширум светот, потполно исчезна од тв екраните.
Глумецот денес има 43. години и живее далеку од светлата на Холивуд. Многумина го памтат по филмовите „Таа е таа“ и „Знам што правевте минатото лето“, а тинејџерските магазини беа преполни со негови љубовни приказни со колешката Сара Мишел Гелар со која и се оженил.

Во брак се 17. години и имаат две деца а Фреди одлучил дека тој ќе биде тој што ќе остане дома, додека Сара и понатаму снима филмови и активно глуми.

Неодамна глумецот го поканиле во една радио емисија во која говорел за Денот на благоддароста и за тоа како често славел со глумците бидејќи биле далеку од дома и своите семејства.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(Фото Галерија) На ова 8. годишно момче му бил дијагностициран аутизам: Мајка му ја открива тајната како „го отклучила“

Мајка од Аризона била „со скршено срце“ кога на нејзиниот син му бил дијагностициран аутизам, …