(ФОТО) Мајката на најголемото британско семејство го покажала трудничкиот стомак: Го чека 22. дете!

Откако пред еден месец објавила дека го чека 22. дете, Сју Радфорд го покажала трудникиот стомак.
44. годишната Сју и нејзиниот 48. годишен сопруг Ноел, откриле дека им пристигнува девојче, со што на пролет ќе бидат родители на 11. момчиња и 11. девојчиња.
„Прва фотографија на трудничкиот стомак, не можам да верувам дека веќе сме на половина пат“, напишала Сју и заработила повеќе од 13.000 лајкови.

„Повеќето луѓе имаат по едно девојче и едно момче и тука застануваат. Совршено е и ние да имаме рамнотежа со 11. девојчиња и 11. момчиња“, изјавила неодамна за The Sun.
Она што ќе им биде тешко, признава мајката на најголемото британско семејство, е изборот на име бидејќи постарите деца се доволно возрасни да дадат свое мислење.

View this post on Instagram

Happy Halloween everyone 👻🎃#halloween

A post shared by Radford Family (@theradfordfamily) on

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ВИДЕО) „Бонбониера колач“: Врвен десерт а се подготвува без мака!

Ова е врвен десерт а се подготвува без мака – без варење и печење! Состојки: …