(ФОТО) БИЛА НАЈУБАВО ДЕВОЈЧЕ НА СВЕТОТ И ПОСТОЈАНО ОДЕЛА ВО СОЛАРИУМ: Денес, сите зборуваат за нејзиниот изглед!

Тајлејн Блонди, најубавото девојче на светот, кое се прослави пред една деценија со рекламни кампањи, денес порасна и сè уште е многу интересна за медиумите.
Убавата Тајлејн, која беше прогласена за најубаво девојче на светот во 2007. година, израснала во прекрасна девојка за која модни куќи и познати козметички брендови се „грабаат“. Покрај тоа, минатата година таа ја освои ласкавата титула на најубавото лице на светот.
Нејзиниот живот од малечки нозе е поинаков, подинамичен и обележан со разни снимања низ целиот свет.


View this post on Instagram

🎭


A post shared by Thylane 🦋 (@thylaneblondeau) on


Денес, 18-годишната Французинка, исто така, изгледа неверојатно и ниже деловни успеси, но таа сама го прави својот распоред за да најде време за сè што сака. Како и повеќето нејзини врсници, таа моментално доживува слатка тинејџерска љубов. Таа и нејзиното ново момче, досега непознато за јавноста, уживаат на одмор на Карибите.

Неговото име е Милан Мерит и тие излегуваат од јануари годинава. Судејќи според најновите фотографии на плажа од папараците, парот не може да биде посреќен.
Разиграната и заљубени уживаат на песочната плажа, а погледите на собранитепосебно ги привлекувала згодната бринета која изгледа неверојатно добро.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ФОТО) Пораката на Сара Џесика Паркер за стареењето ќе влијае на вашата перспектива за убавината: „Не ја гледам смислата во обидот да не го прифатите одминувањето на времето“

Сара Џесика Паркер има 57 години и се чувствува одлично во шестата деценија. Актерката истакнува …