(ФОТО) ПОСЛЕ ДВЕ ГОДИНИ БОРБА СО БОЛЕСТИТЕ СЕЛЕНА ГОМЕЗ СЕ ВРАТИЛА ПОСИЛНА ОД БИЛО КОГА:Пејачката воодушевила со изгледот но и настапот на „American Music Avords“

Селена Гомез ги отворила Американските музички награди во првото појавување во живо на телевизија по тешкиот период од животот, проследен со болка и борба.
Две години откако таа беше подложена на трансплантација на бубрег во 2017. година и откако се бореше со вознемиреност и депресија, пејачката се врати на сцената и ја оставила публиката во еуфорија.


Пејачката Селена Гомез го привлече големото внимание од медиумите, како и од оние кои присуствуваа на годинашните награди „American Music Avords“.


Иако по неколкумесечно носење долги екстензии се врати во елегантна боб фризура, нејзиниот мини фустан успеал да ја засени оваа промена.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Кралеви на флертот: Мажите родени под овие хороскопски знаци обожуваат да флертуваат

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации …