(ФОТО) Ова е најпопуларниот модел на панталони во овој момент: Дали сте доволно храбри да ги носите?

Најсовремени модели се парчињата со висока половина, парчиња со „ранфла“ на крајот на ногавиците, но и поинтересни и похрабри од оние со набори на колена или со неколку патенти.

Во продолжение погледнете неколку од поинтересните окомбинации подолу, во кои главна ѕвезда е токму овој модел на хит панталони!

View this post on Instagram

F🍁LL 🌰UTFITS

A post shared by ⠀ LAURA (@lovepassiondream) on

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

ЗДРАВИ И КОРИСНИ – Во ова се незаменливи: Три здравствени проблеми кои семките од тиква ги лекуваат како од шега!

Покрај тоа што се полни со хранливи материи, семките од тиква содржат и многу лековити …